Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hizmetlerimiz - Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Giderme, Kanal Açma Kalorifer Petek Temizliği Bakım ve Onarımları
 
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Su kaçaklarını son teknoloji ürünü cihazlarımızla tespit edip onarıyoruz.
Uygun fiyata profesyonel ve titizlikle hizmet veriyoruz. 
Su Kaçağı tespiti için banyonuzu mutfağınızı kırıp dökmüyoruz. 
Onarım ücretini personelimiz işe başlamadan tespit edip ve size bildiriyoruz. 
Tamirat sonrası sürpriz ücretlerle karşılaştırmıyoruz. Onarımlarımıza 12 ay garanti veriyoruz.
 
İşimiz bittikten sonra çalışma alanımızı teslim aldığımız şekilde  temiz olarak bırakıyoruz.
 
Hızlı bir şekilde su kaçaklarınızı onarıyor, kırmadan dökmeden temiz bir şekilde sorunlarınızı çözüyoruz.
 
Uzman ekibimiz profesyonelce su kaçağı, tesisat temizliği ve tıkanlıklarınızı giderdikten sonra 12 ay garanti süresi boyunca tekrarlanma durumunda ücretsiz desteğiyle yanınızda, her daim desteğini kesmiyor.
 
Müşterilerimizle ilişkimizin uzun soluklu olmasını arzu ediyoruz. 
Her türlü öneri ve şikayetlerinizi info@asiltesisat.com adresine yazabilirsiniz.
 
Tecrübeli ve eğitimli personel ile su Kaçağı tespiti, müşteri memnuniyetini çok  önemsiyoruz, her türlü öneri ve şikayetlerinizi info@olguntesisat.com.tr adresine  bildirebilirsiniz.
 
Kırmadan Dökmeden Uzman ekibimiz ile; Su kaçağı, Tespit, Onarım, tıkalı boru açma, kanal açma , pimaş açma, logar açma, tıkanıklık giderme, petek ve radyatör temizliği bakımı ve tamir işlemlerinizde yanınızdayız.
Su kaçak tespiti için hızlı ve güvenilir tercihiniz.
Su Kaçağı tespitinde yüksek teknoloji, kameralı, dedektörlü sistem ve su Kaçağı onarımı, hızlı ve güvenilir servisi ileistanbul Şişli ilçesinde hizmetinize hazırız
Su Kaçağı tespit ve onarımı, Bayrampaşa ilçesinde uzman kadromuz ve gelişmiş su Kaçağı bulma cihazlarımızla hizmetinizdeyiz, hemen arayın.
 
Cihazla su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiren profesyonel tesisatçılar, gizli su kaçağı olarak adlandırılan su sızıntılarının kaynağını da güvenli bir şekilde tespit edebiliyor. Özellikle bu tür su kaçaklarının kaynağının çıplak gözle görülmesi mümkün değil. Çünkü sızıntının görüldüğü yer, kaçağın olduğu yer olmaz. Cihaz olmadan yapılan tespit işleminde de sızıntının görüldüğü yerden başlamak üzere birçok yer kırılabiliyor. Bu da günümüzde gereksiz masraflara neden oluyor. Bu nedenle gelişmiş cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalardan destek alınması tavsiye ediliyor.
 
Tıkalı boru açma işleminde yüksek basınçlı su kullanılmıyor. Robot makineler kullanılıyor. Kanal açma robotları suyun akışını engelleyen yabancı maddeleri parçalıyor ve pis suyun kanalizasyona gitmesini sağlıyor. Günümüz koşullarında tıkalı boruların açılması sorun olmaktan çıkıyor. Firmalar son teknoloji ile üretilen modern cihazlar ve deneyimli ekipler aracılığı ile müşterilerinin tüm başvurularını profesyonel bir bakış açısı ile değerlendiriyor ve en uygun çözümü sunuyor.
 
Tıkalı Pimaş Açma
 
Pimaş adı verilen PVC borularında zaman zaman tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Bu tıkanıklıkların çok daha fazla büyük soruna sebep olmadan açılması gerekmektedir. Kurumsal firmalardan destek alındığında tıkalı pimaş açma cihazları, meydana gelen tüm soruları kırmadan açmaktadır. Gider açıcı cihaz adı verilen bu makineler sayesinde tıkalı pimaş tamamen açılmakta. hatta inşaat sırasında borunun içinde kalan moloz ve beton parçaları kolaylıkla parçalanabilmektedir. Pimaş borularında tıkanma meydana geldiğinde soruna neden olan cismin yapısı tespit edilmelidir. Eğer bu tespit yapılmadan önce kendi yöntemlerinizle sorunu gidermeye çalıştığınızda daha büyük bir soruna neden olabilirsiniz. Bu nedenle tanıklık sorunlarında mutlaka gelişmiş cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalardan destek almanız tavsiye edilir.
 
Kanal açma hizmeti için kullanılan makineler arasında bulunan robot cihazlarla önce kanalizasyonun içi tam olarak inceleniyor. Bu sayede tıkanıklığın kaynağı ve nedeni tespit ediliyor. Kameranın elde ettiği görüntüler bilgisayar ekranına yansıtılıyor. Bu görüntüleri analiz eden uzman personel de tıkanıklığın hangi yöntemle açılacağına karar veriyor. Bu kararı verebilmek de belli bir uzmanlığı gerektiriyor. Kırmadan kanal açma işleminde kullanılan tüm cihazlar en son teknolojilerle üretiliyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren kurumsal firmalar da bu cihazlarla tüm başvuruları profesyonel bir bakış açısı ile değerlendiriyor ve sorunu kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor.
 
Günümüz teknolojinde logar açma işi kolay bir hale gelmiştir. Yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet veren uzman ekipler, kanalları çok rahat bir şekilde görüntüleyebilmekte, bu görüntüler sayesinde de kalıcı temizlik sağlanabilmektedir. Ayrıca işlem klasik yöntemlere göre çok daha hızlı olmakta, trafik akışı da engellenmemektedir. Uzman ekipler her tür hizmeti güvenli bir şekilde yerine getirmekte, tıkalı borular nedeni ile yaşanan olumsuzlukları kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Tıkalı kanallar öncelikle hastalıklara neden olabilmekte, çevreye yaydığı kötü koku da rahatsız edici olmaktadır. Bu nedenle de kanal tıkandığında kısa süre içinde müdahale gereklidir. Bu müdahaleyi yaparak sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldıracak olanlar da modern cihazlara sahip olan firmalardır.
 
Kanal temizleme gelişmiş cihazlara sahip profesyonel ekiplere yaptırılması gerekiyor. Kameralı cihazlarla çalışan uzman ekipler, kanalın içine bu cihazları yolluyor ve elde ettikleri görüntüler ışığında en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyor. Kameralar, kanalı içinde en ufak bir yabancı cismi bile tespit ederek bilgisayar ekranına bu görüntüyü gönderiyor. Görüntüleri inceleyen uzman ekipler sonrasında özel kanal temizleme cihazlarını kanalın içine gönderiyor ve işlem hem kısa sürede hem de güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Kanalın temizliğinin ardında kötü kokular tamamen yok olur ve sağlıklı bir ortam elde edilir. Kanallar pis su borularının toplandığı depo gibidir ve bu depo temizlenmediği sürece çeşitli sorunlara neden olabilir. Sorun yaşanmaması için de zamanında temizliğin yaptırılması gereklidir.
 
Banyo tıkanıklığı açma hizmetinde önemli olan işlemin kısa bir süre içinde sonuçlanmasıdır. Çünkü tıkalı banyo komşunuza da zarar vermektedir. Tıkanıklık anlaşıldığı anda uzman ekiplerden destek alınmalıdır. Banyodan su gitmiyor mu? Yapılacak ilk şey kulaktan dolma bilgilerle sorunu gidermeye çalışmak yerine profesyonel yardım almaktır. Uzman ekipler şikayetin bildirilmesinden kısa bir süre sonra adresinize gelecek, modern cihazlarla da tıkanıklığı tamamen ortadan kaldıracaktır. Üstelik bu işlem kısa süre içinde yapılacak, yaşanan mağduriyetin de önüne geçilecektir. Tıkanıklık konusunda önemli olan verilen hizmet süresinin uzunluğu değil, önemli olan sorunun tamamen ortadan kaldırılmasıdır. Sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilecek olan tek yol da en son teknolojilerle tasarlanmış cihazlarla verilen hizmetten geçmektedir.
 
Radyatör temizliği yaparken önemli olan yerlerinden sökülmemesidir. Geleneksel yöntemlerde radyatörlerdeki kireçlenmeleri ve tortuları içinden atmak için mutlaka söküm işleminin yapılması gerekmektedir. Bu da temizlik sırasında çevrenin kirlenmesi ve ekstra maliyet anlamına gelmektedir. Petek temizliğinde güvenli yöntemler izleyen donanımlı ekiplerimiz kalorifer tesisatı için en uygun kimyasallarla çalışmakta ve üstün hizmet sunmaktadır. Kalorifer sisteminde kombiler peteklerden daha üst seviyede bulunmaktadır. Bu da devir daimi sırasında suyun içinde bulunan kireçlerin peteklerin alt kısımlarında yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Bu kireçler zamanla katılaşmakta ve sonuçta peteklerin alt kısımlarının ısınmamasına yol açmaktadır. Firmamız özel kimyasallar ve makineler aracılığı ile petekleri yerinden sökmeden temizlemekte ve kalorifer sisteminin eski performansına kavuşmasını sağlamaktadır.